ja

Nazywam się Alicja i od kilkunastu lat zajmuję się fotografią. Niezmiennie, od samego początku tworzenia moim głównym źródłem inspiracji jest człowiek.

Poszukując kolejnej formy wyrazu i zmaterializowania fascynacji światem, w mojej głowie narodziła się idea stworzenia czegoś użytecznego i jednocześnie pięknego dla człowieka.

Zadałam więc sobie proste pytanie – co, oprócz uśmiechu, najbardziej zdobi człowieka?

Biżuteria!

I tak oto jestem tu, po kilku latach pracy chcę przedstawić Wam moją kolekcję organicznej biżuterii stworzonej z prawdziwych roślin z dedykacją dla każdego miłośnika natury.

Biżuteria towarzyszy nam od początków istnienia. Już wtedy nasi przodkowie zaspokajali wewnętrzną potrzebę wyrażania siebie w formie ozdób z kamieni, roślin, piór, kości czy muszli.

To właśnie surowość form i kunszt, którym niegdyś wykazywali się ludzie podczas ozdabiania ciał odpowiada estetyce NIMBALI.

Chcąc powrócić do korzeni i pozwolić Wam za pomocą mojej biżuterii wejrzeć w głąb siebie, sama postanowiłam zrobić krok w tył - ku pierwotnej formie zdobienia ciał, i największej sile, jaką jest natura.

Enigmatyczność otaczających nas zjawisk i sama świadomość życia na planecie, która krąży wokół ogromnej kuli gazowej to dla mnie magia. Symbolem kojarzącym mi się z magicznym wymiarem rzeczywistości jest NIMB - świetlisty okrąg unoszący się wokół człowieka, który nie bez przyczyny w sztuce przedstawiany jest jako symbol świętości i wewnętrznej mocy.

NIMB symbolizujący moją markę reprezentuje boski pierwiastek obecny w każdym istnieniu.

NIMBALA to piękno i bioróżnorodność królestwa flory. Każdy mój produkt ma indywidualny i niepowtarzalny charakter. Dzięki trwałości miedzi i łatwości jej formowania utrwalam strukturę roślin, które zamknięte w biżuterii są nie tylko oryginalnym dodatkiem, ale i sposobem wyrażenia siebie i miłości do natury.

............

FEEL THE AURA OF NATURE