Naszyjniki, kolczyki i pierścionki dostępne na stronie wykonuję w czasie +/- 5 dni roboczych i po tym czasie wysyłam. Bransoletki i komplety biżuterii wykonuję po otrzymaniu informacji o wybranym rozmiarze. Czas wykonania kompletów z bransoletkami i bransoletek to 10 dni roboczych.

Staram się wykonywać biżuterię w jak najkrótszym czasie, lecz każdy przedmiot wykonuję ręcznie, a czas powstania jednej rzeczy waha się od kilkunastu godzin do nawet kilkunastu dni, więc czas ten może być zróżnicowany plus minus jeden dzień - proszę śmiało pytać o aktualny czas wykonania konkretnego produktu, przede wszystkim jeśli zamówienie ma dotrzeć na "już", coś wymyślę.

Takie zapytanie proszę kierować do mnie przed złożeniem zamówienia:
kontakt@nimbala.pl lub dzwoniąc do mnie 537 069 109

Dostawa

Przesyłki nadaję korzystając z usług kurierskich i Paczkomatów InPost.

Przesyłka kurierska InPost: 14.99 zł

Paczkomaty InPost: 11.99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 350 zł. 

Możliwość wysyłki za granicę - proszę o kontakt przed zamówieniem.

Płatność

W sklepie dostępna jest płatność za pośrednictwem PayU, PayPal - możliwość płatności kartą płatniczą, szybkim przelewem, BLIKiem itp. lub tradycyjnym przelewem bankowym.

Pakowanie

Biżuterię pakuję w eko pudełko z certyfikatem FSC®. Paczka leci do Was w eko kartonie zaklejonym papierową taśmą, a wypełnienie paczki to chrobotek reniferowy - porost, który dzięki spreparowaniu zachowuje swój kolor i kształt, więc nie musicie wyrzucać go jak folii bąbelkowej, a użyć np. jako dekorację DIY.


*Certyfikat FSC® to gwarancja, że użyte materiały pochodzą z odpowiedzialnej gospodarki leśnej - nie wycina się więcej drzew niż las jest w stanie reprodukować. Fauna i flora z takich obszarów leśnych ma lepsze warunki rozwoju, pracownikom leśńym zapewnia się dobre warunki pracy i płacy.